Vážení zákazníci, momentálne sú naše služby plne vyťažené. Týmto Vás chceme požiadať o maximálnu spoluprácu, trpezlivosť a zhovievavosť. Ako Váš dodávateľ robíme všetko preto, aby sme zabezpečili plynulé dodávky tovaru k Vám. Už prijaté objednávky budú doručené v rozmedzí od 1 – 4 týždňov od vytvorenia objednávky. Na nové objednávky si môžete zvoliť termín doručenia od 20 Mája max. 14 dní dopredu. Ak žiadny termín doručenia nie je voľný, je potrebné objednávku odoslať neskôr. (napr. na ďalší deň). Dočasne prijímame len platby platobnou kartou online, cez internet banking alebo prevodom priamo na náš účet. Platba v hotovosti pri doručení je dočasne nedostupná! Taktiež sa ospravedlňujeme na možné meškanie našich kuriérov, napriek tomu, že robíme všetko preto, aby sa to nestávalo.

Doručenie tovaru kuriérom na akúkoľvek adresu v SR

 

 

Spôsob doručenia Cena doručenia
NA ADRESU
4,99€ / každých 30 kg max. 80 kg
 
Vysvetlivky: Maximálna hmotnosť jednej objednávky je 80 kg. Tovar je balený do pevnej kartónovej krabice tak, aby nebol prepravou nijak porušený. Tovar bude dodaný v termíne, ktorý si zvolíte v procese objednávky. Voľné termíny sú dostupné v závislosti od vyťaženia našich služieb. Systém automaticky ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávku je možné uhradiť v hotovosti, platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu Paypal. Pri platbe v hotovosti pri doručení si kuriérska služba účtuje poplatok 1,30€, ktoré budú zarátané k doprave. Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje spoločnosť GLS Slovakia s.r.o.

Vyzdvihnutie tovaru na pobočke Zásielkovňa SK & CZ

 

 

Spôsob doručenia Cena doručenia
ZÁSIELKOVŃA SK 1,99€ / max. 5 kg
ZÁSIELKOVŃA CZ 2,99€ / max. 5 kg
Vysvetlivky: Tovar je balený do pevnej kartónovej krabice tak, aby nebol prepravou nijak porušený. Systém automaticky ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávka, ktorá prekročí limit 5 kg, bude automaticky odoslaná NA ADRESU za poplatok platný pre doručenie kuriérom na adresu. Tovar odosielame na najbližšiu pobočku Zásielkovne k adrese zadanej v objednávke. Objednávku je možné uhradiť v hotovosti, platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu Paypal.  Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje spoločnosť Zásielkovňa.

Tovar bude doručený na najbližšiu pobočku Zásielkovne podľa adresy uvedenej v objednávke.