Doprava & cenník

Doručenie tovaru kuriérom na akúkoľvek adresu v SR

Spôsob doručenia Cena doručenia
NA ADRESU  0 – 90 kg 4,99€ / každých 30 kg max. 14,97€
Vysvetlivky: Tovar je balený do pevnej kartónovej krabice tak, aby nebol prepravou nijak porušený. Tovar bude dodaný v termíne, ktorý si zvolíte v procese objednávky. Voľné termíny sú dostupné v závislosti od vyťaženia našich služieb. Maximálna hmotnosť objednávky je 90 kg. Systém automaticky ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávku je potrebné uhradiť platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu Paypal. Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje spoločnosť GLS Slovakia s.r.o.

Doručenie tovaru kuriérom na výdajne miesto v ČR

Spôsob doručenia Cena doručenia
NA ADRESU 0 – 10 kg 4,99€ / 10 kg
Vysvetlivky: Maximálna hmotnosť objednávky do ČR je 10 kg. Systém automatický ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávku je potrebné uhradiť platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu PayPal. Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje Zásielkovňa s.r.o. a jej zmlúvny prepravcovia.
Zdieľaní

Vážení zákazníci, náš tel. kontakt je dočasne nedostupný, na náprave pracujeme. V prípade potreby nás kontaktujte e-mailom na info@dopo.sk. Ďakujeme za pochopenie. Skryť

TOPlist