Doručenie tovaru kuriérom na akúkoľvek adresu v SR

 

 

Spôsob doručenia Cena doručenia
BEŽNÁ OBJEDNÁVKA 0€ / max. 30 kg
NA ADRESU 4,99€ / každých 30 kg
Vysvetlivky: Bežná objednávka je objednávka nad 50€ s maximálnou hmotnosťou 30 kg, uhradená online alebo prevodom na náš účet. V prípade platby pri doručení si kuriérska spoločnosť účtuje poplatok za spracovanie platby 1,30€.
Tovar je balený do pevnej kartónovej krabice tak, aby nebol prepravou nijak porušený. Tovar bude dodaný v termíne, ktorý si zvolíte v procese objednávky. Voľné termíny sú dostupné v závislosti od vyťaženia našich služieb. Systém automaticky ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávku je možné uhradiť v hotovosti, platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu Paypal. Pri platbe pri doručení si kuriérska služba účtuje poplatok 1,30€, ktoré budú zarátané k doprave. Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje spoločnosť GLS Slovakia s.r.o.

Vyzdvihnutie tovaru na pobočke Zásielkovňa SK & CZ

 

Spôsob doručenia Cena doručenia
ZÁSIELKOVŃA SK & CZ 3,99€ / max. 10 kg
Vysvetlivky: Tovar je balený do pevnej kartónovej krabice tak, aby nebol prepravou nijak porušený. Tovar bude dodaný v termíne, ktorý si zvolíte v procese objednávky. Voľné termíny sú dostupné v závislosti od vyťaženia našich služieb. Systém automaticky ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávka, ktorá prekročí limit 10 kg, bude automaticky odoslaná NA ADRESU za poplatok platný pre doručenie kuriérom na adresu. Objednávku je možné uhradiť v hotovosti, platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu Paypal.  Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje spoločnosť Zásilkovna.