partnerský program_promo

Toto je partnerský program. Ak už ste partner, prihláste sa po kliknite sem.

Ak ešte nie ste partner, môžete sa zaregistrovať po kliknutí sem.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Čo je to partnerský program?”]

Partnerský program Dopo je program v ktorom sa zákazník môže stať odporúčateľom nášho internetového obchodu. Po registrácií získate jedinečný odkaz, ktorý môžete zdieľať medzi svojimi známymi a priateľmi na sociálnych sieťach, v mailoch alebo na svojich vlastných web stránkach. Akonáhle do obchodu príde osoba, ktorá použila váš jedinečný odkaz a v obchode nakúpi získate províziu. Provízie sú rozdelené do kategórií a zvyšujú sa podľa toho koľko zákazníkov ste dokázali priviesť.

Provízia vám bude prirátaná aj v prípade, že daná osoba odíde a vráti sa do 30 dní. Nezáleží pritom na tom, či príde priamo zadaním adresy alebo cez váš jedinečný odkaz. Systém si pamätá každého, kto príde cez váš odkaz až 30 dní (v prípade, že takýto používateľ nevymaže dáta prehliadania resp. tzv. cookies súbory).

[/fruitful_tab]
[fruitful_tab title=”Provízie”]

Províziu dostanete za každú objednávku zákazníka, ktorý prišiel do obchodu cez váš jedinečný odkaz. Výška provízie sa líši v závislosti od toho, koľko ľudí ste do obchodu priviedli.

5% provízia za každú dokončenú a prevzatú objednávku.

Provízia sa ráta z celkovej sumy objednávky podľa Všeobecných podmienok Partnerského programu. Provízia Vám bude každý mesiac vyplatená na účet uvedený v registrácií. Nazbieraná čiastka však musí byť minimálne 1€.

[/fruitful_tab]
[fruitful_tab title=”Ako sa zaregistrovať?”]

Zaregistrovať sa môžete na tejto stránke vyššie.

[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]