Novinky v ponuke

Nakupovanie na Dopo je tak jednoduché ...

notebook_dopo

  • Stačí si vybrať z našej ponuky, dokončiť objednávku a o zvyšok sa postaráme my!
  • Otvorené 24/7. Nakupovať môžete kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Tovar Vám doručíme kdekoľvek na Slovensku, ale aj do ČR.
  • Výhodné ceny doručenia kdekoľvek na Slovensku aj v ČR Viac info >
  • Môžete si vybrať dátum doručenia tovaru. Voľný termín si môžete zvoliť v poslednom kroku objednávky, pričom voľné termíny sú dostupné v závislosti od vyťaženia našej služby. Obvykle je však tovar doručený do 48 hodín od objednania.
  • Za každú objednávku na Dopo Vám prirátame kredity - Dopáky. Dopáky potom môžete využiť ako zľavu pri nasledujúcich nákupoch podľa vlastného uváženia. Čím viac Dopákov nazbierate, tým väčšiu zľavu z nasledujúceho nákupu môžete získať.
  • Máme viac ako 5 000 produktov rôznych značiek.
  • Tovar Vám kuriér doručí až k Vaším dverám. Nemusíte sa preto trápiť s nosením ťažkých tašiek.
  • Budete mať lepšiu kontrolu nad výdavkami. Koľkokrát ste v obchode nakúpili aj to, čo ste v skutočnosti nepotrebovali?
  • Za objednávku je možné zaplatiť platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu PayPal.

Doručenie tovaru kuriérom na akúkoľvek adresu v SR

Spôsob doručenia Cena doručenia
NA ADRESU 3,99€ / každých 30 kg
Vysvetlivky: Tovar je balený do pevnej kartónovej krabice tak, aby nebol prepravou nijak porušený. Tovar bude dodaný v termíne, ktorý si zvolíte v procese objednávky. Voľné termíny sú dostupné v závislosti od vyťaženia našich služieb. Systém automaticky ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávku je potrebné uhradiť platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu Paypal. Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje spoločnosť GLS Slovakia s.r.o.

Doručenie tovaru na výdajne miesto v ČR

Spôsob doručenia Cena doručenia
VÝDAJNE MIESTO 0 – 10 kg 4,99€ / 10 kg
Vysvetlivky: Maximálna hmotnosť objednávky do ČR je 10 kg. Systém automatický ráta hmotnosť objednávky podľa skutočnej hmotnosti produktov, vrátane obalov. Objednávku je potrebné uhradiť platobnou kartou online, prevodom na náš účet alebo cez službu PayPal. Objednávka, ktorá nie je do 5 dní uhradená, bude automaticky zrušená systémom. Všetky ceny uvedené na tejto stránke sú konečné a sú vrátane DPH. Naše služby neskrývajú žiadne ďalšie poplatky. Po úhrade celkovej sumy za objednávku neplatíte nič prepravnej spoločnosti, ktorá Vám tovar doručí. Doručenie tovaru zabezpečuje Zásielkovňa s.r.o. a jej zmlúvny prepravcovia.